Brno

Předchozí Zpět Následující

Na některých kolejích podél vlečky v areálu depa jsou odstavena nejrozličnější vozidla Klubu přátel kolejových vozidel Brno. Brno, CZE 10. 4. 2017

Na některých kolejích podél vlečky v areálu depa jsou odstavena nejrozličnější vozidla Klubu přátel kolejových vozidel Brno.Na některých kolejích podél vlečky v areálu depa jsou odstavena nejrozličnější vozidla Klubu přátel kolejových vozidel Brno.Na některých kolejích podél vlečky v areálu depa jsou odstavena nejrozličnější vozidla Klubu přátel kolejových vozidel Brno.Na některých kolejích podél vlečky v areálu depa jsou odstavena nejrozličnější vozidla Klubu přátel kolejových vozidel Brno.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_4.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze