Horní Lipová

Předchozí Zpět Následující

Dobře je patrný rozdílný sklon dráhy, která vytrvale stoupá do ramzovského sedla a vodorovně vedené vlečky, jejíž jeden konec se nachází o více než metr nad a druhý pod niveletou traťové koleje. Horní Lipová, CZE 28. 6. 2015

Dobře je patrný rozdílný sklon dráhy, která vytrvale stoupá do ramzovského sedla a vodorovně vedené vlečky, jejíž jeden konec se nachází o více než metr nad a druhý pod niveletou traťové koleje.Dobře je patrný rozdílný sklon dráhy, která vytrvale stoupá do ramzovského sedla a vodorovně vedené vlečky, jejíž jeden konec se nachází o více než metr nad a druhý pod niveletou traťové koleje.Dobře je patrný rozdílný sklon dráhy, která vytrvale stoupá do ramzovského sedla a vodorovně vedené vlečky, jejíž jeden konec se nachází o více než metr nad a druhý pod niveletou traťové koleje.Dobře je patrný rozdílný sklon dráhy, která vytrvale stoupá do ramzovského sedla a vodorovně vedené vlečky, jejíž jeden konec se nachází o více než metr nad a druhý pod niveletou traťové koleje.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-12-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_sira_trat_ostruzna_horni_lipova_lom/vlecka_sira_trat_ostruzna_horni_lipova_lom_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze