Brno

Předchozí Zpět Následující

Zazděné klenby v cihlové vyzdívce stěn dávají tušit někdejší odbočky, pravděpodobně související s rozvodem vodovodního potrubí. Brno, CZE 15. 7. 2014

Zazděné klenby v cihlové vyzdívce stěn dávají tušit někdejší odbočky, pravděpodobně související s rozvodem vodovodního potrubí.Zazděné klenby v cihlové vyzdívce stěn dávají tušit někdejší odbočky, pravděpodobně související s rozvodem vodovodního potrubí.Zazděné klenby v cihlové vyzdívce stěn dávají tušit někdejší odbočky, pravděpodobně související s rozvodem vodovodního potrubí.Zazděné klenby v cihlové vyzdívce stěn dávají tušit někdejší odbočky, pravděpodobně související s rozvodem vodovodního potrubí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem/vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze