Brno

Předchozí Zpět Následující

Z vnější strany fasády je připevněno cosi, co vypadá jako přetlakový ventil - že by poslední památka na parní stroj, který byl kdysi srdcem továrny? Brno, CZE 17. 2. 2019

Z vnější strany fasády je připevněno cosi, co vypadá jako přetlakový ventil - že by poslední památka na parní stroj, který byl kdysi srdcem továrny?Z vnější strany fasády je připevněno cosi, co vypadá jako přetlakový ventil - že by poslední památka na parní stroj, který byl kdysi srdcem továrny?Z vnější strany fasády je připevněno cosi, co vypadá jako přetlakový ventil - že by poslední památka na parní stroj, který byl kdysi srdcem továrny?Z vnější strany fasády je připevněno cosi, co vypadá jako přetlakový ventil - že by poslední památka na parní stroj, který byl kdysi srdcem továrny?
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-08-06]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_29.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze