Brno

Předchozí Zpět Následující

Směrem na východ se odtud otevírá pohled na teplárnu na Špitálce, jejíž historie je sama zajímavým příběhem o brněnském textilnictví. Brno, CZE 17. 2. 2019

Směrem na východ se odtud otevírá pohled na teplárnu na Špitálce, jejíž historie je sama zajímavým příběhem o brněnském textilnictví.Směrem na východ se odtud otevírá pohled na teplárnu na Špitálce, jejíž historie je sama zajímavým příběhem o brněnském textilnictví.Směrem na východ se odtud otevírá pohled na teplárnu na Špitálce, jejíž historie je sama zajímavým příběhem o brněnském textilnictví.Směrem na východ se odtud otevírá pohled na teplárnu na Špitálce, jejíž historie je sama zajímavým příběhem o brněnském textilnictví.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-05-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_47.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze