Brno

Předchozí Zpět Následující

Ještě lze prožít romantická rána na Horním Cejlu. Ale podobných míst zakletých v čase vlivem nemilosrdné gentrifikace valem ubývá. Brno, CZE 5. 3. 2026

Ještě lze prožít romantická rána na Horním Cejlu. Ale podobných míst zakletých v čase vlivem nemilosrdné gentrifikace valem ubývá.Ještě lze prožít romantická rána na Horním Cejlu. Ale podobných míst zakletých v čase vlivem nemilosrdné gentrifikace valem ubývá.Ještě lze prožít romantická rána na Horním Cejlu. Ale podobných míst zakletých v čase vlivem nemilosrdné gentrifikace valem ubývá.Ještě lze prožít romantická rána na Horním Cejlu. Ale podobných míst zakletých v čase vlivem nemilosrdné gentrifikace valem ubývá.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2026-04-18]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/obrazek/Temata/Nejstarsi_tovarna_ergon/nejstarsi_tovarna_ergon_21.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze