Brno

Předchozí Zpět Následující

Tak malý prostor není možné ani pořádně vyfotit. V Tokiu by možná mohl posloužit jako kancelář pro jednoho úředníka s židlí a malým stolem, v Brně ale zůstává bez užitku. V podlaze je vidět žábek ukloněný do kanalizační roury, který by se případně taky dal využít všelijak. Brno, CZE 2. 10. 2024

Tak malý prostor není možné ani pořádně vyfotit. V Tokiu by možná mohl posloužit jako kancelář pro jednoho úředníka s židlí a malým stolem, v Brně ale zůstává bez užitku. V podlaze je vidět žábek ukloněný do kanalizační roury, který by se případně taky dal využít všelijak.Tak malý prostor není možné ani pořádně vyfotit. V Tokiu by možná mohl posloužit jako kancelář pro jednoho úředníka s židlí a malým stolem, v Brně ale zůstává bez užitku. V podlaze je vidět žábek ukloněný do kanalizační roury, který by se případně taky dal využít všelijak.Tak malý prostor není možné ani pořádně vyfotit. V Tokiu by možná mohl posloužit jako kancelář pro jednoho úředníka s židlí a malým stolem, v Brně ale zůstává bez užitku. V podlaze je vidět žábek ukloněný do kanalizační roury, který by se případně taky dal využít všelijak.Tak malý prostor není možné ani pořádně vyfotit. V Tokiu by možná mohl posloužit jako kancelář pro jednoho úředníka s židlí a malým stolem, v Brně ale zůstává bez užitku. V podlaze je vidět žábek ukloněný do kanalizační roury, který by se případně taky dal využít všelijak.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2025-10-08]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/obrazek/Temata/Sklep_pod_pellicovou_ulici/sklep_pod_pellicovou_ulici_5.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze