Skalná

Předchozí Zpět Následující

Dál pokračuje drážka směrem, který by se s určitou dávkou optimizmu dal nazvat přímým, podél silničky a západní hranice rozlehlého rašeliniště Soos. Skalná, CZE 29. 4. 2018

Dál pokračuje drážka směrem, který by se s určitou dávkou optimizmu dal nazvat přímým, podél silničky a  západní hranice rozlehlého rašeliniště Soos.Dál pokračuje drážka směrem, který by se s určitou dávkou optimizmu dal nazvat přímým, podél silničky a  západní hranice rozlehlého rašeliniště Soos.Dál pokračuje drážka směrem, který by se s určitou dávkou optimizmu dal nazvat přímým, podél silničky a  západní hranice rozlehlého rašeliniště Soos.Dál pokračuje drážka směrem, který by se s určitou dávkou optimizmu dal nazvat přímým, podél silničky a  západní hranice rozlehlého rašeliniště Soos.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_katerina/uzkokolejka_katerina_7.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze