Brno

Předchozí Zpět Následující

Po krátkém úseku s klasickými kolejnicemi ve čtvrté části vlečky přechází před křížením s Křížkovského ulicí vlečka opět na žlábkové kolejnice. V dálce na stráni domečky Kamenné kolonie. Brno, CZE 11. 4. 2018

Po krátkém úseku s klasickými kolejnicemi ve čtvrté části vlečky přechází před křížením s Křížkovského ulicí vlečka opět na žlábkové kolejnice. V dálce na stráni domečky Kamenné kolonie.Po krátkém úseku s klasickými kolejnicemi ve čtvrté části vlečky přechází před křížením s Křížkovského ulicí vlečka opět na žlábkové kolejnice. V dálce na stráni domečky Kamenné kolonie.Po krátkém úseku s klasickými kolejnicemi ve čtvrté části vlečky přechází před křížením s Křížkovského ulicí vlečka opět na žlábkové kolejnice. V dálce na stráni domečky Kamenné kolonie.Po krátkém úseku s klasickými kolejnicemi ve čtvrté části vlečky přechází před křížením s Křížkovského ulicí vlečka opět na žlábkové kolejnice. V dálce na stráni domečky Kamenné kolonie.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_25.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze